internetsiz oynanabilen andorid oyunlar

2020’nin En çok Heyecanlandırıcı 3 Oyunu!

İlerlemeden önce geriye dönüp baktığımızda, 2019 PC oyunları için iyi bir yıldı. Gerçekten harika birkaç PC oyununun ve pek çok düpedüz kötü oyunun piyasaya sürüldüğünü gören biraz vasat bir 2018’den sonra, temiz bir nefes oldu. 2019 boyunca, A Plague Tale: Innocence veya Obsidian’ın şimdi tartışmalı Fallout serisine aşk mektubu olan The Outer Worlds gibi duygusal olarak sürükleyici deneyimler de dahil olmak üzere birçok mükemmel çok platformlu oyun piyasaya çıktı.

Wasteland 3

Bu Fallout benzeri, kıyamet sonrası, parti tabanlı RPG serisindeki önceki oyunların aksine, Wasteland 3 klişeleşmiş çöl ortamını ortadan kaldırıyor. Bunun yerine, oyun, oyuncuları devam eden bir nükleer kışın harap ettiği soğuk Colorado’nun ortasına bırakacak.

Özel karakteriniz ve onun oyun içi arkadaşları – bir barışı koruma Rangers ekibi olan “Kasım Takımı”nın hayatta kalan son üyeleri – Colorado’nun düşmanca manzarasını zırhlı bir gezici ile kat ederken, akıncılarla, mutasyona uğramış yaratıklarla mücadele edeceksiniz. , ve sıyırmak için çok öğeler. Siz ve müttefikleriniz ne kadar çok karşılaşmada (savaş odaklı veya başka türlü) hayatta kalırsa, o kadar fazla yeni yetenek ve ekipmana erişim kazanırlar.

Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2020
Tür: İzometrik RPG
İsterseniz satın alın: Fallout 1 & 2, Wasteland 2, kıyamet sonrası dünyalar

Cyberpunk 2077

,The Witcher 3’ün tanınmış Polonyalı geliştiricisi CD Projekt Red’den gelen Cyberpunk 2077, orta çağ fantezi RPG’sini mükemmel yapan her şeyi almayı ve benzeri görülmemiş düzeyde oyuncu özgürlüğü ile onun üzerine inşa etmeyi amaçlıyor.

Cyberpunk, yetenek, özellik ve beceri özelleştirmesi ile eksiksiz bir karakter yaratma sistemine ve her biri kendine özgü oynanabilir girişe sahip üç farklı Dragon Age: Origins benzeri arka plan seçeneğine sahip olacak.

Cyberpunk 2077, bu oyuncu özgürlüğü kavramını anlık oynanışına da taşıyor. Çoğu karşılaşmanın basit (ama tatmin edici) bir hack-and-slash savaş sistemi ile çözüldüğü The Witcher 3’ün aksine, Cyberpunk oyuncuların görevlere çeşitli şekillerde yaklaşmasını sağlar.

Büyük silahları, patlamaları ve saf kabadayı sever misiniz? Cyberpunk sizi korudu. Peki ya gizlice girme, hackleme, düzgün konuşma ya da robotlarla oynama… ya da her şeyin bir kombinasyonu? CD Projekt Red, tüm eşit derecede geçerli oyun stilleri vaat ediyor.

Çıkış Tarihi: 17 Eylül 2020
Tür: Cyberpunk RPG
İsterseniz satın alın: Blade Runner, The Witcher 3, GTA serisi

Crusader Kings 3

Büyük strateji türü, PC oyun endüstrisindeki en eski türlerden biridir ve içindeki oyunlar yakın zamanda ölmüyor. En azından Crusader Kings 3’ün bu konuda söyleyecek bir şeyi yoksa. Aynı adı taşıyan uzun süredir devam eden orta çağ strateji serisinin en son oyunu olan Crusader Kings 3, çekirdek DNA’sından çok fazla ödün vermeden franchise’a ılımlı yükseltmeler ve değişiklikler getirecek.

Bu, hala Avrupa tarihinin ünlü hükümdarları olarak oynayabileceğiniz, ilerlemek için siyasi ustalıklara imza atabileceğiniz, (oyunda, umarız) çocuklarınızı vahşice öldürebileceğiniz ve soyları korumak için akrabalarınızı birbirleriyle evlendirebileceğiniz anlamına geliyor. saf.” Başka bir deyişle, 1 ve 2 gibi Crusader Kings 3, size en çılgın Game of Thrones fantezilerinizi utanmadan yaşamanız için bir yol verecek.

Ancak bu sefer, bakmak için çok daha güzel göz şekerleriyle yapacaksınız. Statik 2D portreler yerine, oyundaki her karakterin artık kendi tamamen animasyonlu 3D modeli var ve oyunun dokuları ve kullanıcı arayüzü biraz modernize edildi. Sonuç olarak, oyun karmaşıklık alanından ödün vermeden her zamankinden daha erişilebilir olmalıdır.

Estetik bir yana, Crusader Kings 3, taze içerik ve değişikliklerden oluşan gerçek bir hazinedir. Örneğin, elden geçirilmiş Yaşam Tarzı sistemi, cetvelinizi beş farklı yaşam odağından biriyle özelleştirmenize olanak tanır: Diplomasi, Dövüş, Vekilharçlık, Entrika ve Öğrenme. Her odak, karakterinizin kişiliğini şekillendirmeye yardımcı olurken, yeni aktif yeteneklerin, bonusların ve katılmaları için rol yapma etkinliklerinin kilidini açar.

Çıkış Tarihi: TBA 2020
Tür: Büyük strateji
İsterseniz satın alın: Siyasi entrika, Game of Thrones, Crusader Kings 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir