5G SIM kart uyumlu Dell PC

Dell’in yeni Latitude 9510 dizüstü bilgisayarında yerleşik 5G bulunuyor!

Dell’in Latitude ailesine en son girişi, 5G bağlantılı, en yeni dahili donanıma, çılgın pil ömrüne ve 1.799 $’lık başlangıç ​​fiyatına sahip bir dizüstü bilgisayardır.

Üzerinde öttüğün sonra yeni XPS 13 , şirket vardır ortaya 30 saat iddia yerleşik 5G hücresel bağlantı ve yukarı inanılmaz Dell’in ilk dizüstü olan yeni Latitude serisinin ilk üyesi olan Latitude 9510, pil ömrü.

Yeni Latitude 9510’un gövdesi alüminyumdan yapılmıştır ve aynısı 2’si 1 arada kardeşi için de geçerlidir. Güç adaptörünüzü yanınızda taşımak zorunda kalmayacağınız için Dell’in iyi bir uzlaşma olduğunu düşündüğü yapılandırmaya bağlı olarak iki cihaz yaklaşık 3,2 pound ağırlığındadır.

Yeni dizüstü bilgisayarlar, 400 nit parlaklık kapasitesine sahip ve Intel UHD Graphics tarafından desteklenen 15 inç, 1080p ekran paneliyle donatılmıştır; bu nedenle Dell’in bu kadar uzun bir pil ömrü iddiasında bulunmasının nedeni muhtemelen budur. Dahili olarak, 10. nesil Intel Core i7 ve 1 TB’a kadar SSD depolama alabilirsiniz, ancak bu kuruluma ne kadar RAM ekleyebileceğiniz konusunda henüz bir bilgi yok.

İlginç bir şekilde, Latitude 9510, 6Ghz altı ağlar için 5G bağlantısı içerir, ancak telekom devlerinin büyük şehir merkezlerinde dağıtmak istediği milimetre dalgasını içermez. Intel’in 2021 için Core serisi işlemcilere sahip dizüstü bilgisayarlarda 5G modemler için Mediatek ile ortaklık kurduğunu biliyoruz, ancak şirketin sözünü beklenenden biraz daha erken yerine getirebildiği görülüyor.

Latitude serisi çoğunlukla kurumsal ortamlarda bulunduğundan, yeni Latitude 9510’u Akıllı Kart okuyuculu sipariş etme seçeneği vardır, ancak bu durumda pil kapasitesinden biraz fedakarlık etmiş olursunuz. Spesifik olarak, okuyucusuz 87 Wh pil yerine 52 Wh pil alacaksınız, Dell’in dediğine göre yalnızca 17 saate kadar çalışmaya devam edeceksiniz.

Dell’in pil tahminlerinin normal, dokunmatik olmayan Latitude 9510 için olduğunu unutmayın. 2’si 1 arada sürümde kalem destekli dokunmatik ekran vardır, bu nedenle aynı sözü tutamaz. Yine de, Intel’in 10. nesil CPU’larında yaptığı performans ve verimlilik iyileştirmelerini, analizimizde ayrıntılı olarak açıklanan nedenlerle hafife almak kolaydır .

Yeni Latitude 9510’u veya 2’si 1 arada modelini almak isteyenler için Dell, bunları 26 Mart’ta 1.799 $’dan başlayan fiyatlarla göndermeye başlayacağını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir