Samsung Galaxy Feel

İşte Size Yeni Samsung Galaxy Feel Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy Feel adında günlük kullanıma uygun yüksek performas sağlayan akıllı telefonu duyurdu. 

Samsung en yeni amiral gemilerinden olan Samsung Galaxy S8 ailesine farklı renk seçenekleri kullanıcılara sunmaya hazırlanırken, kompakt boyutlarına sahip, pembe, lacivert ve beyaz renk seçeneklerine sahip cihaz tanıttı.

Samsung Galaxy Feel akıllı telefonu Japonya’nın en büyük operatör şirketlerinden bir olan NTT DoCoMo aracılığı ile satış işlemi gerçekleşecek. Akıllı cihazın global pazarlarda yerini alıp kullanıcıların kullanımına sunulup sunulmayacağı ise şuan için bir merak konusu olmaktadır.

Samsung Galaxy Feel ‘ın Teknik Özellikleri

Japonya’dan sonra bütün ülkelere satılacak olan akıllı cihaz, ekran boyutu tam 4.7 inç boyutu ile HD çözünürlüğe sahip Süper AMOLED ekrana sahip olacaktır. Cihaz gücünü 1.6 GHz ‘e kadar çıkan işlemci 3 GB RAM bellek ve 32 GB’lık depolama hafızası ile satışa sunulacak.

Samung Galaxy Feel Cihazı
Samsung Galaxy Feel

Cihazın kamerasından bahsetmek gerekirse arka kamerası 16 MP özçekim kamerası ise 5 MP çözünürlükte. Akıllı telefon 138x67x8.3 mm boyutlarına, 149 gram ağırlığına sahip. Cihazın 3000 mAh‘lik güçlü bir bataryası bulunuyor.

Telefon Haziran ayında ilk olarak Japonya’da satışa sunulacak. Global pazarlara dağıtılıp diğer ülkedeki kullanıcılara sunulacağı tarih hakkında henüz kesin bir net tarih bulunmasa da Türkiye’deki yeni telefon alacak kullanıcıları heyecanlandıracak üst segment bir akıllı telefon olduğunu bildirmek isteriz. Ürünün fiyatı ve suya dayanıklık sertifikası hakkında henüz firma yetkilileri tarafından bir açıklama yapılmadığını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir