Xiaomi Redmi Note 5 sızdırıldı!

Xiaomi firmasının yeni akıllı telefonu olacak olan Redmi Note 5 bu sefer canlı canlı olarak görselleriyle beraber sızdırıldı!

Sızdırılan bulanık görsellerde Xiaomi Redmi Note 5 cihazın henüz tamamlanmamış bir prototipi olduğu sanılmakta. Akıllı telefon minimalize edilmiş ön çerçevesiyle ve yeni amiral gemilerde görmeye alıştığımız çift arka kamerasıyla dikkat çekiyor. Ekranının 5,5 inç olması beklenen cihaz, 18:9 en-boy oranında olması beklenmekte. Resimlerden edindiğimiz bilgilere göre cihazın ekran kasa oranı bir hayli başarılı demek mümkün.

Xiaomi Redmi Note 5 prototipi
Xiaomi Redmi Note 5

Kameralara geldiğimizde ise duyumlara göre cihazda 16 Megapiksellik ve 5 Megapiksellik iki arka kamera yer alacak. Ön kameranın çözünürlüğüyle ilgili bilgi maalesef bulunmamakta. İşlemci kısmında ise bomba gibi gelen Qualcomm Snapdragon 660 veya MediaTek Helio P25 işlemcilerinin yer alması bekleniyor. Muhtemelen satışa iki farklı model halinde çıkacak olan cihaz iki çipset için farklı bir fiyatlandırmalara etiketine sahip olması beklenmekte.

Pil kapasitesinin 4.000 mAh ile fazlasıyla yeterli olacağını beklediğimiz akıllı telefonun RAM kısmında ise 3 GB ya da 4 GB olacak gibi görünüyor. Cihazın depolaması ise 16/32/64 GB şeklinde 3 farklı seçenekle gelmesi beklenmekte. Cihazın fiyat etiketleri ise şöyle;

  • 3 GB RAM – 16 GB depolama 150$
  • 3 GB RAM – 32 GB depolama 195$
  • 4 GB RAM – 64 GB depolama 256$

Bütün Yönleriyle Dev Batarya Canavarı Xiaomi Mi Max 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir