Klon iPhone 8 kutusu

Çin’de iPhone 8 Satışa Sunuldu!

iPhone 8’in tanıtılmasına hala aylar bulunuyor fakat Çin’de sahte olarak bilinen ve iPhone 8 olarak isimledikleri cihazların satışına başlamışlar.

Apple ürünlerini inceleyen EverythingApplePro YouTube isimli kanal, iki haftaya yakın sahte iPhone 8’leri inceleyip video olarak YouTube kanalından paylaşıyor. En başta cihazı elinize aldığınızda pekte sahte veya klon bir cihaz olarak düşünmeyebilirsiniz. Fakat cihazın arayüzünü incelediğiniz takdirde cihazın klon olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Klon iPhone 8 modelleri Apple firmasının tedarikçilerinde bulunan iPhone 8 CAD çizimlerinden kurulu hale gelmiş olduğundan orjinalliği yansıtmayan bir tasarım demek mümkün. Çünkü Apple firmasının iPhone 8 modeli için herhangi bir resmi açıklama yapmadığından ürünün orjinal tasarımı belli değil.

Günümüze kadar Apple firmasını takip eden analistçiler tarafından çizilmiş, görsele dökülen en belirgin sızıntı cihazın dikey bir kamerasının bulunmasıydı. Sahte cihaz üreticileri bu detayıda kullanarak klon telefonun arka kamerasının dikey şeklinde tasarlandığını görmek mümkün. Telefonun ön kısım camında ekran kasa oranının, çerçevenin telefon ile uyumsuzluğunu görebiliyoruz.

Klon iPhone 8’ler Android işletim sistemlerine sahipler. Telefonun tasarımını iOS 10‘a benzetmek için büyük uğraşlara girilsede Android olduğu apaçık. Cihazın performans ve kamera kalitesinin Apple ürünlerinden çok kalitesiz ve vasat bir durumda olduğunu görüyoruz.

Cihazın ana ekran düğmesinin olmaması görüntüsü büyük bir aldatmanın kanıtı. Çünkü ana ekran düğmesi telefonun en alt kısmında konumlundırıldığını görebiliyoruz.

Elbette sizinde bizim gibi en çok şaşırmış olduğunuz durum profesyonel olarak hazırlanmış iPhone 8 kutusu. İlk görünümünde özel hissi veren kutunun en üst kısmında ise Apple firmasının yazı tipleri kullanılmış. Fakat cihazın kendisinin ve kutusunun sahte olduğu ortada.

İşte Size iPhone 8 ve Galaxy Note 8 İçin Beklenen Tüm Özellikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir