Apple Park

Apple, 10 Eylül iPhone etkinliği için davetiye gönderdi!

Apple Perşembe günü, 10 Eylül’de California, Cupertino’daki Steve Jobs Tiyatrosu’nda gerçekleşmesi planlanan bir etkinlik için medya davetiyeleri gönderdi. Davet çok fazla bir şey ifade etmese de, Apple’ın popüler iPhone’unun üç yeni sürümünü piyasaya sürmesi bekleniyor.

En son istihbarat , üç yeni iPhone’dan ikisinin OLED ekranlara sahip olacağını gösteriyor. Bu telefonlar aynı zamanda “Pro” markasına ve arkaya bakan üçlü kameraya sahip olacak – geniş açı, ultra geniş açı ve telefoto çekimi. İPhone XR’nin yerini alan üçüncü telefonun, arkaya monte edilmiş iki kamera ve yeşil ve lavanta iki yeni renk seçeneğine sahip olacağı bildiriliyor.

Apple emsali takip ederse, yeni iPhone’lar bir buçuk hafta sonra 20 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Bazıları Apple’ın Apple Watch’un yeni seramik ve titanyum versiyonlarını da duyurabileceğine inanıyor. Doğruysa, titanyum kaplamada üretilen ilk Apple Watch olacaktır. Apple Watch Series 2 ve 3, seramik versiyonlarda geldi ancak bu seçenek Series 4 ile sunulmadı.

Yeni saatlerin Series 4 serisine eklenip eklenmeyeceği veya daha büyük bir Series 5 tanıtımının parçası olarak mı geleceği belli değil.

Apple’ın 10 Eylül etkinliğinin Pasifik saatiyle 10.00’da başlaması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir