Final Fantasy XV’nin Oyunu A New Empire Android ve iOS Platformlarında Ücretsiz Yayınlandı

Square Enix’in batacağı zamanlarda son bir umut ve biraz da sevenlerine veda amaçlı çıkarılan Final Fantasy XV: A New Empire adlı oyun Square Enix’i hayata öyle bir getirmişti ki, şu anda bu serinin 15’inci oyununu oynuyoruz. Normalde batı kültürüne benzemeyen Final Fantasy, yine de batı dahil bütün Dünya’da sevmiş olarak oynanmayı başarıyor.

Final Fantasy XV: A New Empire oyunu.

Yalnızca oyun olmamakla beraber beyaz perde sektörüne de dahil edilen Final Fantasy, öyküsü ile tüm dünyadan övgüyle söylenilmeye başladı. Enix’de, kendilerini batıştan kurtaran oyunun meyvelerini almaya devam ediyor. Kısa süre önce Final Fantasy XV: A New Empire ismi ile tanıtılan mobil oyun, bugün ise mobil market platformlarında yayınlandı. Final Fantasy XV: A New Empire macerasına mobil marketlerde ücretsiz olarak yüklenen oyun kullanıcılar için mobil strateji şeklindeki olmakla beraber, ios ve android platformlarda şu anda indirilebilir durumda.

Final Fantasy xv: A New Empire karakterleri.

Epic War tarafınca geliştirilen oyun, yeni bir imparatorluk yapmanıza olanak sunacak. Krallığınızı inşa ederken büyü kaynakları toplamanızı sağlayacak, savunma ve saldırı için üst segment stratejinizi geliştireceksiniz. Güçlü bir ordu hazırlayarak savaşa her zaman hazır olmanız gerekmekte. Square Enix’in açıklamasına göre, konsol kalitesi sunan yeni mobil oyunda Noctis ve arkadaşları Prompto, Ignis ve Gladiolus ile oynamakta serbest olacaksınız. Tamamiyle ücretsiz olarak gösterilen Final Fantasy XV: A New Empire’a aşağıdaki bağlantılardan indirme imanına sahip olabilirsiniz.

Final Fantasy XV: A New Empire Google Play için tıklayın.

Final Fantasy XV: A New Empire iOS için tıklayın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir