Note 7 kutusu vs Note Fan Editon

Galaxy Note FE satışa çıktı! Peki Note FE fiyatı ve özellikleri nelerdir?

Samsung, geçen sene pil sorunları yüzünden patlayan Galaxy Note 7, akıllı telefonu yeniden satışa çıkaracağını açıklamıştı. Firma, geçtiğimiz hafta Galaxy Note Fan Edition ismiyle tanıtımını yaptığı güvenli farklı özellikleriyle ve Note FE fiyatı ile beraber yenilenmiş Note 7’yi Kore’de satışa sundu.

Samsung Galaxy Note FE
Samsung Galaxy Note FE akıllı telefonu.

Samsung Galaxy Note FE fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy Fan Edition, işlemcisi ve pili dışında geçen sene büyük beğeni toplayan, fakat pil sorunları yüzünden telefonun patladığı Note 7 ile donanım ve tasarım olarak aynı demek mümkün. Samsung Note 7 FE, gücünü Exynos 8890 işlemciden almakta. Akıllı telefon 5.7 inç QHD Super AMOLED ekran4GB RAM belleği, 64GB depolama miktarı ve kullanıcıların beklediği microSD kart desteği bulunmakta.

Firma tekrar pil sorunları ile karşılaşmak için sekiz testten geçmiş 3200 mAh büyüklüğünde bir pil ile geliyor.

Galaxy Note Fan Edition akıllı telefonu.
Note Fan Edition

Note 7 FE’nin farklı modellerinde ise Note 7’de kullanılmış olan Snapdragon 820 işlemci kullanılmadı yerine Snapdragon 821 cihazda kullanılarak işlemci geliştirilmesi yapılmış.

Samsung Galaxy Note FE Andorid 7 ile geliyor. Note FE Kore’de yaklaşık olarak 618 dolar fiyat etiketi ile raflarda yerini almış durumda. Firma Note FE  Kore dışındaki ülkelerdeki fiyat ve çıkış tarihi henüz belli değil. Galaxy Note FE’nin Korede yaklaşık olarak 400.000 adet satılması hedefinde. Kore dışındaki ki ülkelerde buna Türkiye’de dahil olmak üzere Note FE fiyatı ve satışa sunulma tarihi ne yazıkki şuan için belirli değil. Fakat analistçiler akıllı telefonun bir ya da 2 ay içerisinde diğer ülkelerde satışa çıkacağını belirtiyor.

Şimdiye Kadarki Tüm iPhone’ları Parçalarına Ayırdılar!

İşte size güncel Android sürümlerinin kullanım oranları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir