Galaxy S8 pirate edition kutusu

Korsan Samsung Galaxy S8 Modeli Satışa Sunuldu!

Samsung Korsan Galaxy S8 modelini Disney işbirliği ile Karayip Korsanları’na özel olarak tasarladığı akıllı cihazını satışa sundu. Peki bu özel Galaxy S8 modelinin farkları neler ?

Samsung Galaxy S8 modeli için Karayıp Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatılmaz serisi için hazırlanan Korsan Galaxy S8  Çin’de tanıtımı yapılmıştı. Ortaya çıkan görüntüler ile özel hazırlanmış seri resmiyete kavuşarak satışa sunuldu.

Galaxy S8 pirate edition
Samsung Galaxy S8 Korsan Baskılı Modeli

Korsan Galaxy S8 Modelinin Farkı Ne ?

En başta belirtelim ki 21 Nisan’da piyasaya sunulan Samsung Galaxy S8 modeli ile birebir aynı. Samsung özel temalı akıllı telefonları ilk defa piyasaya sunuyor demek doğru değil. Daha önce Iron Man ve Batman temalı Samsung’un Galaxy serisine ait telefonları piyasaya sunuldu. Yani ‘Dead Men Teel No Tales’ modelini gören kullanıcılar pekte şaşırmadı demek mümkün. Karayip Korsanları’nın farkı ise dış tarafının çok şık sandık görünümlü özel bir kutu ile gelmesi. Kutu içeriğinde ise altın gibi görünen bir yüzük ile telefonu özel yapan bir kılıf bulunması. Akıllı cihazın teması ise Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı varsayılan olarak seçilmiş. Telefon şuan için Çin’deki kullanıcılar için satışa çıkarılmış bulunuyorken diğer pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı ise hayla merak konusu demek mümkün. Karayip Korsanları severler ve koleksiyonerlerin dikkatini üzerine çekmek için özel olarak üretilmiş desek yeridir. Karayip Korsanları modeli Çin’de yaklaşık olarak 880 dolarlık fiyatı ile satışta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir