Nubia Z17 mini

Nubia Z17 Quick Charge 4+ ve 8 GB RAM Belleği ile Tam Bir Canavar!

Çin’li elektronik cihaz üreticisi Nubia yeni akıllı telefonu Nubia Z17 Quick Charge 4+ teknolojisi ile yüzde 50 pil kapasitesine 15 dakikada gelebiliyorken, Nubia Z17 8 GB RAM belleği ile tam bir amiral gemisi demek mümkün.

Günümüzde akıllı telefon piyasasındaki firmalar dikkatleri üstlerine çekme çabasında ilk defa Zenfone AR serisinde 8 GB RAM belleği ile başarılı olmuştu diyebiliriz. Bu yarışa Nubia Z17 8 GB RAM ile katıldı demek mümkün. Amiral gemisi cihaz özellikleriyle kullanıcısına premium hissi veriyor.

Nubia Z17 Özellikleri

Telefonun özelliklerinden bahsetmek gerekirse daha önce iPhone 7 Plus cihazının arka kamerasında olduğu gibi bu cihazda da yüksek performanslı kamerasının yanında portre modu bulunuyor. 23 Megapiksel yüksek performanslı kamerası aynı zamanda f/1.8 diyafram açıklığına sahip, 0.03 saniye gibi kısa süre odaklama süresi bulunmakta. 16 Megapiksel f/2.0 diyafram açıklığı ile geniş açıda öz çekim yapma imkanı sunuyor.

Z17 mini
Nubia Z17 Mini

Cihaz gücünü Qualcomm Snapdragon 835 işlemciden almakta. Bu işlemci yaklaşık olarak 2.45GHz hızında başarılı bir işlemci. Enerji ihtiyacını 2500 mAh bataryası Nubia Z17 Quick Charge 4+ teknolojiyle beraber gelmekte bu hızlı şarj teknolojisi bataryayı yaklaşık olarak 40 dakika gibi kısa bir sürede dolduruyor. Akıllı telefon 5.5 inç Full HD ve kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı en son teknoloji Gorilla Glass 5 ile kullanıcısını cezbediyor. Depolama olarak ise cihazda 128 GB depolama alanı bulunmakta.

Çin’de seri üretimi yapılan Nubia Z17 Quick Charge 4+ desteği ile hızlı şarj imkanı sunarken 8 GB RAM kapasitesi ile performans konusunda kullanıcısını memnun edecek 573 dolar fiyat etiketine sahip bir akıllı telefon. Cihaz ilk olarak 6 Haziran’da satışa sunulurken ”jd.com” internet sitesinde de satın alınabilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir