Dell Latitude 7285

Dünyanın ilk kablosuz şarj destekli bilgisayarı Dell Latitude 7285 satışta!

Son birkaç senedir üretilen üst model akıllı telefonlardaki kablosuz şarj destiği, bazen büyük bir tercih sebebi olabiliyor. Dell firması sessiz sedasız bir şeklilde dünyada ilk olarak kablosuz şarj destekli dizüstü bilgisayarı Dell Latitude 7285 üretildi.

Dell’in yeni ikisi bir arada bilgisayarı hem tablet hemde dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Dell Latitude 7285 bilgisayarı, kablosuz şarj destekli kalavyesi ve kablosuz şarj pedi bilgisayardan ayrı satılmakta olduğunu belirtelim.

Bilgisayar 380$ fiyat etiketi ile satılan klavye ile 200$ fiyat ile satılan kablosuz şarj pedi, bilgisayarı enerji bağlantı kablolarından kurtarmak için ekstra bir ücret vermeniz olduğunuzu belirtelim. Cihazın kendi fiyatı ise 1200$‘lık etikete sahip. Eğer bilgisayarı ve kablosuz şarj pedi ile klavye satın almak isteyen kullanıcılar 6200 TL‘lik bir fiyatı gözden çıkarmak gerekmektedir.

Kablosuz şarj destekli Dell Latitude 7285 bilgisayar.
Dell Latitude 7285 bilgisayarı ve kablosuz şarj pedi.

Dell, şarj pedinin metal yüzeylerde kullanılmasının pekte iyi olmadığını söylüyor. Eğer PC’nizi metal yüzey üzerinde iken kablosuz şarj desteğini kullanmak istediğiniz taktirde, metal yüzeyden en az 5 santimetre yükseklikte kullanmanız gerekmekte.

Gücünü 7. nesil Intel Core i5 işlemcisinden alan Dell Latitude 7285, 128GB depolama alanı ile, 8GB RAM bellek ile ve 12 inç’lik büyüklüğünde ekran modeline sahip. Bilgisayarı Dell’in resmi web sitesinden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Panasonic Toughbook CF-XZ6 Bilgisayarı 20 Saatlik Pil Kullanımı Sunuyor

 

Galaxy Note FE satışa çıktı! Peki Note FE fiyatı ve özellikleri nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir