Panasonic Toughbook CF-XZ6 Bilgisayarı 20 Saatlik Pil Kullanımı Sunuyor

Tam 12 inç ekranıyla Panasonic Toughbook CF-XZ6 dünyanın en hafif, hem tablet hem bilgisayar, olarak kullanılabilen işe dayanıklı bilgisayarlarından biri demek mümkün. Şık ve hafif ergonomisiyle bu ayrılabilen bilgisayar, her mobil çalışanın gözdesi olmaya aday demek mümkün. Dayanıklı tasarımı, 20 saatlik pil ömrü, yeni nesil Intel işlemcisi ve çeşitli giriş ve çıkış portlarıyla CF-XZ6, üst düzey çalışanların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak bir cihaz.

Panasonic Toughbook CF-XZ6 2’si 1 arada ayrılabilen, hareket halindeki programlama performansı ile tüm beyaz yaka çalışanların gözdesi. Bilgisayarın işlevselliğiyle cihaz, esnekliği ve adeta tablet hafifliğini bir araya gelmesiyle iş hayatının zorlu şartlarına rahatça uyum sağlıyabiliyor. Cihaz, her sektörden alış- satış yetkilileri, pazar araştırma şirketleri, sağlık profesyoneli ve benzeri kullanıcı profiline uygun bir tasarım ergonomisine sahip.

Dokunmatik Panasonic Toughbook CF-XZ6 bilgisayarı.
Dokunmatik olarak kullanılabilen Panasonic Toughbook CF-XZ6 bilgisayarı.

Mükemmel Dokunmatik Ekran Netliği

Panasonic Toughbook cihaz serisinin dördüncü ve son ürünü bu bilgisayar, 12 inç Quad High Definition ekranıyla (2160×1440 pix) beraber 3:2 en-boy oranında harika netlik sunmakla beraber 10 parmak dokunmatik olarak kullanılabilir.

Bilgisayar Hafif ve Dayanıklı

Panasonic’in düşük arıza oranı ve 76 cm’e kadar düşmelere kırılmalara karşı sağlam bir cihaz olmakla beraber, 640 gram ağırlıktaki çok hafif, klavyesiyle beraber yalnızca tam 1,18 kg ağırlığa ulaşmakta.

Cihaz 20 Saatlik Uzun Ömürlü Pil Kapasitesi Sunuyor

Tek başına altı buçuk saate kadar çalışabilen batarya hücrelerinden 4 adet bulunan bilgisayar 20 saatlik pil kullanımı sunuyor. Klavye bölgesi, dizüstü bilgisayar modundayken kullanıcı tarafından cihaz çalışır haldeyken değişebilen 14 saate kadar uzun ömürlü 4 hücreli ek bir bataryanın yanında ise, cihaz ayrıca 8GB RAM ve 256GB depolama imkanı sunmakta.

Panasonic Toughbook CF-XZ6 iş bilgisayarı.
Panasonic Toughbook CF-XZ6 bilgisayarı görseli.

İş Kullanımı İçin Dayanıklı

Windows 10 Profesyonel sistemine sahip ve yeni nesil işlemci Intel Core i5-7300U vPro ile performansı arttırılan Toughbook CF-XZ6 dizüstü bilgisayar, HDMI, USB 3.1 Tip C ile USB 3.0 portlarıyla tüm giriş çıkışı güçlendirilmekte. Cihazın en dikkat çeken özelliklerinden 4G LTEWLAN Intel® Çift Bantlı Kablosuz-AC 8265Bluetooth v4.1 özelliklerinden sadece bazıları.  Full HD Windows Hello destekli web cam ve 8MP arka kamerada cihazda bulunmakta.

Aksesuar olarak ise; klavyeli alan için özel 4 hücreli batarya, aktif kalem ve ekranın yansımasını önleyen cam film bulunuyor.

CF-XZ6 bilgisarı.
CF-XZ6 cihazı hem tablet hemde diz üstü bilgisayarı olarak kullanılabiliyor.

Ürün Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Panasonic Toughbook CF-XZ6 bilgisayarı 3 yıllık garanti ile birlikte Temmuz 2017’de elektronik mağazaların raflarında görmek mümkün olabilecek.

Facebook Wi-Fi İle Etrafınızdaki Wi-Fi Ağlarının Şifrelerini Öğrenin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir